The Twilight Saga | Croatian Forum
Dragi fanovi Sumraka!

Dobrodošli na najbolji hrvatski Twilight forum!

Registrirajte se i upoznajte ostale fanove, zabavljajte se i budite uvijek u toku sa zbivanjima u svijetu Sumraka! Smile

i napomena: molimo vas da koristite normalne nadimke i imena, nije dozvoljeno koristiti imena i nadimke iz knjiga/filma, da ne bi došlo do sukoba i zabuna (znamo da bi se svaka cura htjela zvati Bella Cullen, Rosalie, Alice, Pattinson, Lutz ili nekako slično)

dođite, komentirajte, uživajte i družite se s nama! Very Happy


The Twilight Saga Croatian Forum
The Twilight Saga | Croatian Forum
Dragi fanovi Sumraka!

Dobrodošli na najbolji hrvatski Twilight forum!

Registrirajte se i upoznajte ostale fanove, zabavljajte se i budite uvijek u toku sa zbivanjima u svijetu Sumraka! Smile

i napomena: molimo vas da koristite normalne nadimke i imena, nije dozvoljeno koristiti imena i nadimke iz knjiga/filma, da ne bi došlo do sukoba i zabuna (znamo da bi se svaka cura htjela zvati Bella Cullen, Rosalie, Alice, Pattinson, Lutz ili nekako slično)

dođite, komentirajte, uživajte i družite se s nama! Very Happy


The Twilight Saga Croatian Forum
The Twilight Saga | Croatian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pitanja, prijedlozi, problemi...

Go down 
+6
Cookie
Raven Jane
Rhianna
Red Eyed Angel
Nina
Hannah
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Hannah
Admin
Admin
Hannah



Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptyuto srp 28, 2009 2:24 pm

Dobrodošli na The Twilight Saga Croatian Forum!

Bez obzira namjeravate li se registrirati ili ne,
ovo je slobodna tema za bilo kakav problem, pitanje ili prijedlog!

Lijep pozdrav.


Zadnja promjena: Hannah; pon pro 21, 2009 11:29 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alice Ne
Gost




Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptyuto kol 18, 2009 1:37 pm

Ja imam problem.... neznam što treba napisati u Team
[Vrh] Go down
Nina
Humans
Angela
HumansAngela
Nina



Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptyuto kol 18, 2009 1:42 pm

Ne moraš napisati ništa ako to ne želiš. Mi u team tj. timove stavljamo npr. Edward ili Jacob. To ti je neško kao da te obilježava i prikazuje na čijoj si strani.

(Hanna nadam se da se ne ljutiš što sam se ubacila)
[Vrh] Go down
Hannah
Admin
Admin
Hannah



Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptyuto kol 18, 2009 6:13 pm

Ma naravno da se ne ljutim! Very Happy

Što se tiče rubrike Team, ona je ipak obavezna za registraciju.
Fanovi diljem svijeta su se podijelili uglavnom u dva tima - Team Edward ili Team Jacob,
a obzirom da su obojica Belline ljubavi...
no, nisu samo Edward i Jacob opcije, ja sam to shvatila malo šire,
u smislu, kojem timu biste se vi priključili, kao timu svog omiljenog lika...

Dakle tu se može upisati što god želiš, Edward, Jacob, Emmett, Jasper, Alice, Bella, Twilight, New Moon, Vampires... što god želiš, neki tvoj omiljeni pojam, ili lik iz sage, nešto što te obilježava..

I da, u svakom slučaju, što god da upišeš poslije možeš promijeniti u svom profilu, tako da, bez brige! Wink

P.S.- obrati pozornost na pravila o nadimcima, naime ne smiju se koristiti imena vezana za pojmove iz sage, pročitaj u pravilima foruma, ima o tome, a i možeš mi se javiti u privatnoj poruci kada se registriraš, stojim ti na raspolaganju, da popričamo o tome, ako imaš nešto protiv takvog pravila. Pozdrav! Smile Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: PITANJE!!!!   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptyčet sij 21, 2010 11:41 pm

Ja sam se registrirala ali ipak nisam i kad se kad sam sve napisala onda mi piše neki ključ! help me
[Vrh] Go down
Red Eyed Angel
Twilighters
Pomrčina
TwilightersPomrčina
Red Eyed Angel



Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptyčet sij 21, 2010 11:44 pm

jesi li potvrdila e-mail?
[Vrh] Go down
neznam
Gost




Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptypet tra 30, 2010 11:04 pm

ja sam se registrirala i otišla na e-mail ali me ne želi aktivirati scratch
[Vrh] Go down
Hannah
Admin
Admin
Hannah



Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptypet tra 30, 2010 11:19 pm

uh ... ovako zaista nemam pojma što bi moglo biti...
probaj ponovo preko maila, ili pričekaj.. stvarno ne znam..
[Vrh] Go down
Rhianna
Twilighters
Početak
TwilightersPočetak




Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptyned srp 04, 2010 7:54 pm

Oprostite što ovdje moguće offtopičarim, htjela bih samo zamoliti hannah da mi javi neki kontakt (pm mi je ovdje blokiran) msn, mail, nešto treće meni apsolutno svejedno) gdje bih joj se mogla privatno obratiti.
Ne želim ovdje spamati, a općenito nemam namjeru dizati nikakve tenzije.

Primijetila sam da niste baš zadovoljni mojim boravkom ovdje, da sam to prije znala ne bih smetela i neću ništa zamjeriti ako mi obrišete korisnički račun u sliučaju da ćete vi tada biti mirniji.

Ali, uistinu bih bila zahvalna za mogućnost privatne izmjene informacija i riješavanje nesporazuma u koje smo se upetljali.
[Vrh] Go down
Raven Jane
Twilighters
Praskozorje
TwilightersPraskozorje
Raven Jane



Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptypon srp 05, 2010 3:29 am

Ej, možeš na forumski mail, ukoliko ti ona nije već na PM poslala neki svoj kontakt - ttscforum@gmail.com
[Vrh] Go down
Raven Jane
Twilighters
Praskozorje
TwilightersPraskozorje
Raven Jane



Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptyuto srp 06, 2010 2:43 pm

OVO JE TEMA ZA GOSTE, podforum u članovi postavljaju pitanja je Pitanje za administratora
[Vrh] Go down
Tea*
Gost




Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptysub srp 17, 2010 10:51 am

Evo ja sam se registrirala prije tjedan dana (ili više) na ovaj forum i još mi nije stigla potvrda, tj. za aktivaciju računa... Naravno sa ovim korisničkim imenom (Tea). Pa ako mi netko može aktivirati račun.. bila bih mu JAKO zahvalna. <3
[Vrh] Go down
Hannah
Admin
Admin
Hannah



Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptysub srp 17, 2010 2:29 pm

Jesi li ti slala privatnu poruku administratorima (preko funkcije "Kontaktiraj")?

ja sam ti pokušala odgovoriti s forumskog maila na tvoj mail,
i isti čas mi je stigla obavijest o pogrešci,
dakle, moguće je da si krivo upisala mail..

preporučujem ti da se pokušaš opet registrirati..
i svakako piši ovdje ako bude i dalje bilo problema i ako opet ne bude išlo..

iskreno se nadam da ćeš uspjeti.

Very Happy
[Vrh] Go down
Tea*
Gost




Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptysub srp 17, 2010 9:51 pm

Nisam ja slala. Pokušat ću ponovo..
[Vrh] Go down
Cookie
Twilighters
Početak
TwilightersPočetak
Cookie



Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptysub srp 17, 2010 9:54 pm

Evo, uspjela sam Smile
[Vrh] Go down
Raven Jane
Twilighters
Praskozorje
TwilightersPraskozorje
Raven Jane



Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptysub srp 17, 2010 9:55 pm

Bravo, sad nam se predstavi u temi Novi članovi Wink
[Vrh] Go down
~ N i c y ~
Twilighters
Početak
TwilightersPočetak
~ N i c y ~



Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptyčet kol 19, 2010 11:22 am

Bok ljudi!
Nešto me zanima,pa ako biste mi mogli pomoćni..
Nema veze sa forumom već sa Twilightom.
Ovako,knjiga Ponoćno sunce ili Midnight Sun
je što? Jedan od nastavaka ili nešto drugo?
Pliss odgovorite mi
[Vrh] Go down
Dream Maker
Twilighters
Sumrak
TwilightersSumrak
Dream Maker



Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptyčet kol 19, 2010 2:41 pm

~ N i c y ~ je napisao/la:
Bok ljudi!
Nešto me zanima,pa ako biste mi mogli pomoćni..
Nema veze sa forumom već sa Twilightom.
Ovako,knjiga Ponoćno sunce ili Midnight Sun
je što? Jedan od nastavaka ili nešto drugo?
Pliss odgovorite mi
Midnight Sun je Sumrak iz Edwardove perspektive. Stephenie je dosad napisala samo 12 poglavlja, i ja mislim da neće dalje, jer su ta poglavlja iscurila u javnost bez njene prethodne dozvole.
[Vrh] Go down
Nina
Humans
Angela
HumansAngela
Nina



Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptyčet kol 19, 2010 6:21 pm

Dream Maker je napisao/la:
~ N i c y ~ je napisao/la:
Bok ljudi!
Nešto me zanima,pa ako biste mi mogli pomoćni..
Nema veze sa forumom već sa Twilightom.
Ovako,knjiga Ponoćno sunce ili Midnight Sun
je što? Jedan od nastavaka ili nešto drugo?
Pliss odgovorite mi
Midnight Sun je Sumrak iz Edwardove perspektive. Stephenie je dosad napisala samo 12 poglavlja, i ja mislim da neće dalje, jer su ta poglavlja iscurila u javnost bez njene prethodne dozvole.

Da Steph je prvo počela pisati iz Edove perspektive no predomislila se te je počela iz Belline. I da sve je to procurilo u javnost. Koliko se ja sjećam Steph je u jednom intervjuu čak rekla da knjigu možda objavi ali tek nakon što Praskozorje dođe u kina. O svemu tome više na Midnight sun
[Vrh] Go down
~ N i c y ~
Twilighters
Početak
TwilightersPočetak
~ N i c y ~



Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptypet kol 20, 2010 9:42 am

Aha..hvala vam cure Smile
[Vrh] Go down
twigost
Gost




Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptypon kol 23, 2010 1:29 pm

ja imam twilight forum nov je i potrebno nam je novih clanova ,prijatelja i partnera
moramo li poslati zahtjev putem e-maila jer nam e-mail nije ok
ili mogu u nekoj temi
[Vrh] Go down
lalala
Gost




Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptysri ruj 15, 2010 7:38 pm

i ja imam isto pitanje
[Vrh] Go down
Raven Jane
Twilighters
Praskozorje
TwilightersPraskozorje
Raven Jane



Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptyčet ruj 16, 2010 12:24 am

Lalala, aa pitaj.

Twigost, što se tvog pitanja tiče, postoji nam tema za razmjenu bannera, ali evo nisam sigurna trebaš li se registrirati na forum kako bi pristupio temi... Smile
[Vrh] Go down
lejla
Gost




Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptyuto ruj 21, 2010 2:40 pm

ja imam pitanje dali imate možda knjige od S. Mayer?
[Vrh] Go down
neznam
Gost




Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Emptyuto ruj 21, 2010 2:44 pm

a koja tema je za razmjenu bannera???
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... Empty

[Vrh] Go down
 
Pitanja, prijedlozi, problemi...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Problemi s registracijom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
The Twilight Saga | Croatian Forum :: O forumu :: Gosti-
Forum(o)Bir: